admin Şub 28, 2017 aloevera cilttemizliği lraloevera lrbaslangıcseti lrhealthandbeauty lrhealthbeauty lrserbestseçim lrtanıtımpaketi lrüyelikformu lrüyelikpaketi lrzeitgard lrzeitgard1 yüztemizliği zeitgard zeitgard1 0 Comments Posted in: Genel

Dermatest tarafından yapılan deneylerde; ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı deneklerde așağıdaki nitel sonuçları vermiștir:
Deneklerin %100’ü … temizleme ürününün etkisini çok iyi bulmuștur.
Deneklerin %90’ı… cildin temizleme ișlemini takip eden bakım ișlemi için en iyi derecede hazır
hale geldiğini söylemektedir.
Deneklerin %85’i… ciltteki gözeneklerin derinlemesine ve özenle temizlendiğini
onaylamaktadır.
Deneklerin %85’i… makyajın etkili bir șekilde çıkarıldığını söylemektedir.
Deneklerin %85’i… cildin yoğun bir șekilde temizlendiğini söylemektedir.
Deneklerin %80’i… cildin doğal kirlerden yumușak bir șekilde ve derinlemesine
temizlendiğini söylemektedir.
Deneklerin %75’i… ciltlerinin daha iyi hale geldiğini ve cilt yapısının daha düz bir etki
bıraktığını söylemektedir.

Evlerde kullanım için teknolojik açıdan birbirinden bir haylı farklı olan döner ve osilasyonlu temizleme fırçaları geliștirilmiș durumda.
Döner temizleme fırçalarının dezavantajı sadece tek istikamette 360 derece dönmeleri ve bu sırada da cildi tahriș etmeleridir. Hatta bu dönme hareketi kiri temizlenmektense ciltteki gözeneklere masajla yedirilmesine bile neden olabilmektedir.
Bir salınım teknolojisi olan osilasyon ise her saniye için tam olarak belirlenebilmekte ve böylelikle ileri ve geri hareketten olușan özenli bir frekans oluşturulabilmektedir. Bu şekilde cilt özenle ve etkili bir șekilde temizlenmiș olur. LR bilinçli bir șekilde osilasyonu tercih etmiștir: Bu seçenek evde uygulamak için en yenilikçi, en yumușak ve en kontrol edilebilir temizleme yöntemi olup her cilt tipi için de uygundur.

DERİNLEMESİNE BİR YÜZ TEMİZLİĞİ NEDEN ÖNEMLİ?

Çok basit: Su iyidir fakat gerçek bir temizlik sağlamaz (cildin kendi artık yağları, makyaj, çevresel etkiler). Temizleme ürünleri ise tek bașlarına her șeyi yapamazlar. Sadece temizleme cihazı uygulamasıyla gözeneklerin derinlemesine temizliği sağlanabilir

Sayısız testlerden sonra osilasyondan temizleme performansına uzanan bir tümevarımı tercih ettik. Yani fırça bir dakika içerisinde binlerce kez ileri geri hareket edecektir. Saatinizin yelkovanının 11 ve 1 arasında sürekli gidip geldiğini hayal edin. Bu hareketi fırça da yapıyor.
Peki de neden bilinen rotasyon hareketini değil de tam olarak bu tekniği tercih ettik?
Çok basit: Birbirine zıt hareketlerin, yani osilasyonun, daha büyük bir temizleme sonucunu da beraberinde getirdiğini gördük. Fırçanın lifleri kirleri ciltten optimum bir șekilde hem de sadece gözeneklere kadar değil aynı zamanda yumușak bir șekilde sökerek temizliyor, çünkü osilasyonlu temizleme kanıtlandığı üzere döner harekete göre belirgin ölçüde çok daha özenli bir uygulama sunuyor.

Fırça bașlıklarının liflerine MICROSILVER BG™ katıyoruz. Bunun nedeni tamamen hijyenik nedenler. Kullanılan fırçalar yıkandıktan hemen sonra liflerin üzerinde küçük bir nem filmi kalır ve bu uzun bir sürede kurur. Bu arada geçen süre zarfında temizlik ișleminden kalan kalıntı ve bakterilerin yanı sıra havada bulunan bakteriler de liflere yerleșip burada çoğalabilir. Yani:
Cilt kirlenmesi ve tahriș riski fırçanın üzerinde bulunan kalıntı ve bakteriler yüzünden gereksiz yere artırılmıș olur.
Liflere MICROSILVER BG™’nin entegrasyonu yüzey üzerinde pozitif gümüș iyonlarının birikmesine neden olur. SGS Fresenius Enstitüsü ile gerçekleștirilen testlerin de gösterdiği gibi gümüș iyonları bakteri kültürlerinin olușmasını baskılar.
MICROSILVER BG™ fırçanız için deyim yerindeyse bir tür koruyucu tabaka olușturur. Ayrıca MICROSILVER BG™‘nin homojen konsantrasyonu sayesinde 3 ay süreyle fırçanızla hijyenik olarak
mükemmel bir temizlik garantidir, çünkü MICROSILVER BG™ partikülleri sürekli olarak içeriden yüzeye doğru itilir.

Fakat fırçalarımızı böylesine özel yapan tek șey bu değil. Yumușak bir temizlik sağlayabilmek için fırçalarımızda uçları yuvarlatılmıș lifler kullandık.
Geleneksel fırçaların uçları ise buna karșılık kesiktir ve küçük ve keskin kenarlara sahiptir. Böylelikle bunlar
cildinizi ekstra tahriș edebilir.
Lif Demetleri arasındaki mesafe de bilerek geniș tutulmuștur. Diğer ürünlere kıyasla ZEITGARD fırçalarındaki mesafelerin önemli avantajları da beraberinde getirdiğini tespit edeceksiniz: Demetler çok daha iyi hareket edebilmekte ve lifler temizleme ișleminin ardından daha iyi hava alarak bir o kadar da iyi
kurumaktadır.

Temizleme Ürünleri

ZEITGARD Temizleme Ürünlerimiz özellikle fırçalara uygun olarak yapılmıștır. Temizleyici dokuların akıcılığı normal uygulamada her hız kademesinde cihazın istemediğiniz tepkiler vermesi ve temizleme maddelerinin sıçraması mümkün olmayacak șekilde geliștirilmiștir. Temizleme ürünü nereye aitse orada kalır; yani fırçada ve yüzünüzde. Hafif ve canlandırıcı bu temizleme jeli bir tazelik esintisinden hoșlanan bütün cilt tipleri içindir.
Özellikle yumușak, kolaylıkla köpüren ve bakım yapan tensitler cildi yoğun bir șekilde ve özen göstererek temizlerler. Yumușak yağlandırıcılar cilt üzerinde gerilme hissinin olușmasına engel olur ve cildinizin gevșemiș ve rahatlamıș bir hisse kavușmasını sağlar.
Temizleme ürünlerinin her biri 125 mililitredir ve her gün 2 basımlık uygulamada tam bir ay için yeterlidir.
En iyi temizleme sonucunu kendi cilt tipiniz için uygun temizleme programına (uygun fırça ve buna uygun jel veya krem) uyarak elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir