admin Mar 14, 2017 aloevera lraloevera lrişortağı lrkazancsistemi lrüyelik lrüyelikformu lrüyelikpaketi 0 Comments Posted in: Genel

KAZANÇ SİSTEMİ
1. LR’a üye olarak ürünleri indirimli alabilirsiniz. Satış yapmak isterseniz de %40 kar oranı var. Yani 100 TL’ye aldığınız bir ürünü 140 TL’ye satarsınız. Böylece 40 TL sizin net karınız olur.
2. Aylık olarak satış yapma veya ürün alma zorunluluğunuz yoktur. İsterseniz sadece indirimli olarak kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilirsiniz.
3. Sadece satış yaparak değil, ekip kurarak da para kazanırsınız. Eğer etrafınızda sizin gibi bu işi yapmak isteyen arkadaşlarınız varsa ve onları LR’a üye yaparsanız,şirket size onların toplam satışı, hatta ekibiniz ekiplerinin
toplam satışı üzerinden belli oranda bir prim öder. Bu tip şirketlerde size düzenli olarak iyi para kazandıran şey bu prim sistemidir. Ekibiniz ne kadar büyürse,satış hacminiz de artacağından,alacağınız prim de sürekli artar.
4. LR prime ek olarak bir ekip kurabilmeniz halinde, belirlenen puan hedeflerine ulaşabilmeniz halinde,size yaşam kalitenizi yükseltecek ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak hediyeler verir. Tablet ve cep telefonu gibi hediyelerin yanı sıra, Opel Corsa veya Renault Clio, Mercedes şirket aracı alırsınız.
5. LR üye olurken sizden ilk siparişinizi vermenizi ister. %40 indirimli fiyatlarla en az 99 TL olacak şekilde kendi ürünlerinizi seçerek, veya LR’ın Aloe Vera serisinden 20 tam boy ürünün ve (bedava)34 parfüm testerının yer aldığı 439 TL’lik hazır paketi tercih ederek LR’a üye olabilirsiniz.
6. Bir kere üye olduktan ve ürünlerinizi aldıktan sonra bir daha sipariş verme zorunluluğunuz yoktur.
7. Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz kendi kendine iptal olur.

Üye olmanızın hiçbir riski yoktur!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir